טיול רייזרים בצפון – טיול חווייתי לכל המשפחה

כמה אפשר כבר לעשות פיקניק בירדן או לעשות מסלולי הליכה? אם אתם מחפשים חוויה ייחודית ושוברת שגרה קחו את המשפחה לטיול רייזרים בצפון – וההנאה מובטחת.

טיול רייזרים בצפון – מזה רייזרים?

רייזרים הם סוג של טרקטורונים מודרנים, שההבדל בינם לבין טרקטורונים רגילים הוא שבטרקטורונים רגילים הישיבה היא אחד מאחורי השני, כאשר ברייזרים הישיבה היא אחד לצד השני, ולכן הוא נקרא גם סייד ביי סייד.

היתרון הגדול של טיול רייזרים הוא שהוא מאפשר גם חוויית נסיעה אקסטרימית ובטיחותית לצד הנאה מן הנופים עוצרי הנשימה בהם התברכנו בצפון הארץ. מי שמחפש רייזרים בצפון יוכל למצוא מקומות המספקים מסלולים המקיפים הרים כמו הר בנטל, עצירה בנקודות תצפית מרהיבות בהר אביטל, או אפילו הגעה לקונטרה ולמפקדה הסורית. טיול רייזרים בצפון מבטיח לכם להספיק את כל היופי שיש לצפון להציע בטיול אחד.

המלצות נוספות לטיולים בצפון

ואם לקחתם את המשפחה לטיול של מספר ימים ואתם רוצים לגוון, הנה עוד כמה המלצות לטיולים בצפון מאיתנו:

  • ביקור בנחל אל על – נחל אל על, או בשמו הערבי "ואדי דופילה", אורך כ-20 ק"מ ובו שני מפלים: המפל השחור והמפל הלבן. המפל השחור הינו מפל בזלתי הנשפך מגובה של כ-8 מטרים, ואילו המפל הלבן הינו מפל סלע גיר הנשפך מגובה של כ-20 מטרים. נחל אל על זורם כל ימות השנה ובערוצו ניתן למצוא בריכות טבעיות יפות.
  • ביקור בגן הלאומי סוסיתא – בגן הלאומי סוסיתא תמצאו את שרידיה של העיר הקדומה והמפוארת "סוסיתא", אשר הייתה עיר מרכזית בתקופה ההלניסטית ובתקופה הרומית והביזנטית. העיר הקדומה נבנתה על שלוחת הר בגובה של 350 מטרים מעל הכינרת ומדרום לנחל עין גב. בביקור בגן הלאומי סוסיתא תוכלו ליהנות מנקודת תצפית מרהיבה על הכינרת, לצד סיור באתר עתיקות ומסלול הליכה החוצה את העיר הקדומה ממזרח למערב. בסוף המסלול מגיעים אל רחבת העיר בה הוצבו פסלים ותחתיה נבנה בור מים גדול. באתר העתיקות תוכלו לחזות בשרידי מקדשים, כנסיות, תיאטרון, רצפות פסיפס ובתי מרחץ.

אולי יעניין אותך גם

דילוג לתוכן