למה כל כך חשוב לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?

האם תהיתם לעצמכם מה קורה אילו אדם חס וחלילה נפצע בזמן שהייתו בחו"ל? מה קורה לכבודה או למזוודות ששלח בבטן המטוס ואינן הגיעו ליעדן? ישנם סיבות רבות שגורמות שרבים מאתנו ליצור קשר עם חברת ביטוח שתבטח אותנו בתקופת הנסיעה שלנו. ביטוח נסיעות לחו"ל מומלץ לעשות עם קניית הכרטיס, על כל מקרה של ביטול הטיסה מסיבה שונות חברת הביטוח מכסה על חלק מסכום הכרטיס, רק שחשוב לבדוק את הפוליסה שלכם אם זה כולל בביטוח כמובן. 

למה ביטוח נסיעות לחו"ל כל כך חשוב לעשות?

כאשר אנו נמצאים מחוץ לארץ אנחנו מבוטחים, יש מישהו שנותן לנו מענה לכל דבר שיקרה (חס וחלילה). לביטוח זה יתרונות רבים: ראשית, הביטוח יכול להתבצע בעזרת קשר מרחוק, אין שום מגבלת מרחק שתמנע מאיתנו להיות מבוטחים, ולכן אין לנו סיבה לדאגה מבחינת המרחק בו אנחנו נמצאים. שנית, במידה ויוצא מצב שאנחנו נמצאים בחו"ל ובאותו הרגע אנחנו צריכים לשלם על הוצאות רפואיות, בעזרת הביטוח נוכל לקבל במיידי תוך מספר שניות בודדות החזר כספי אל כרטיס האשראי שלנו, החזר מלא על כל הסכום ששילמנו עבור התרופות, אשפוז ועוד. חשוב לציין ולהדגיש כי זוהי דרך מאוד יעילה ונוחה כיוון שלא נצטרך לשלם על ההוצאות הרפואיות שלנו ורק כאשר נחזור לארץ נקבל את ההחזר הכספי מחברת הביטוח, אלא מיד לאחר ששילמנו את הסכום הכסף כבר הוחזר אלינו לחשבון.

כל אזרח במדינת ישראל מחויב לקבל ביטוח בריאות ממלכתי – אותה הוא מקבל דרך קופת החולים בה הוא נמצא. אותו ביטוח מקנה לאותו אזרח לבצע אבחונים, לקבל טיפולים רפואיים, לרכוש תרופות ועוד. רק הדבר הקריטי ביותר בביטוח בריאות ממלכתי הוא שכאשר אנו יוצאים מגבולות המדינה הביטוח אינו תקף עלינו. ולכן חשוב מאוד לבטח את עצמנו גם כאשר אנחנו יוצאים מהמדינה. יתר על כן, ביטוח נסיעות לחו"ל לא מחסה רק הוצאות רפואיות או חס וחלילה במקרים של תאונה. חלק מהביטוחים מכסים את כל הקשור לביטולי טיסות – לא פעם ולא פעמיים (במיוחד בזמן הקורנה) התבטלו טיסות ברגע האחרון בגלל אילוצים שונים, ולכן חשוב מאוד שהנסיעה תהיה מבוטחת ונוכל לישון בראש שקט יותר. אז למה אתם מחכים הצטרפו עוד היום ותבטחו את הנסיעה הבאה שלכם.

אולי יעניין אותך גם

דילוג לתוכן