למה ישראלים חולמים על לעבור לקפריסין?

יותר ויותר ישראלים חולמים, ומגשימים את החלום של לעבור לקפריסין. הסיבות שונות, אבל לא מאוד, וכמעט תמיד מדובר בתובנה אחת גדולה – אפשר גם אחרת. חיים שלווים יותר, נעימים יותר, ובעיקר קלים יותר כלכלית מתאפשרים להרבה מאוד ישראלים שבוחרים לקום ולעזוב.

נכון, רבים עוברים לתקופה קצרה, אולי קונים נכס או שניים, וחוזרים לגור בישראל. אבל אחרים הבינו כי קפריסין זה לא רק יעד להשקעה, אלא יעד ששווה לגור בו, עם יתרונות רבים שעליהם נשוחח מעט במאמר קצר זה. אם אתם מתלבטים, חוששים, מגששים, הגעתם למקום הנכון.

בסיום קריאה קצרה זו אנו מקווים כי יהיה לכם קצת יותר קל להגיע להחלטה לגבי המדינה המקסימה הזו, והמעבר לקפריסין יקבל פרופורציה. מקווים כי תיהנו מהקריאה.

לעבור לקפריסין – רילוקיישן קרוב לבית

יש הרבה מאוד יתרונות במעבר לחו"ל, אבל יש מדינות ויש מדינות, ולקפריסין יתרונות רבים:

  1. קרוב לבית – הישראלים אוהבים את הארץ. אנו עם משפחתי מאוד, ואוהבים את הביחד שלנו. רבים מאיתנו חוששים מהמחשבה של רילוקיישן למדינות כמו ארה"ב או קנדה פשוט כי זה רחוק מהבית. עם המעבר לקפריסין נהנים מכל העולמות – לגור במקום אחר ועדיין להיות כמעט בישראל. במרחק של 45 דקות טיסה, מהיר יותר מחיפה תל אביב גם בלי פקקים, תוכלו לקפוץ לחגים, למסיבת ההפתעה, לחתונה, או סתם לבקר חברים ומשפחה, ולחזור למחרת או כבר באותו הערב.
  2. מזג אוויר מוכר – שלא כמו מעבר למדינות כמו ארה"ב וקנדה, רילוקיישנים פופולאריים למטרות עבודה והייטק, הרי שהמעבר לקפריסין חלק מבחינת מזג האוויר. אנו מכירים את העונות, מכירים את הים, ולכן גם מכירים את העצים והצמחים המקומיים. זה כמעט כמו בבית, ולכן נוח וקל להסתגל.
  3. עלויות המחיה – יוקר המחיה בישראל זה נושא שכבר נמאס לדוש בו. יקר, ומתייקר, כל הזמן. כמעט כולם במינוס או קרוב לשם, ולקיים משפחה בישראל זה פשוט אתגר בלתי פוסק של עבודה מצאת החמה ועד צאת הנשמה. המעבר לקפריסין, מעבר לרכישת הדירה במחירים ללא תחרות, מכניס אתכם למקום בו סל הקניות הממוצע זול יותר בקרוב לשלושים אחוזים מישראל. גם השכירות. גם הבילויים.

כאן גרים בכיף

מעבר לקרבה לישראל, למחירים הנוחים ולאקלים המוכר, הרי שבסופו של דבר קפריסין היא גם מדינה שחיים בה בכיף. מה הכוונה? חלק גדול מהלחץ הישראלי הנפוץ, שמוביל בין היתר ללחץ דם גבוה וכל המשתמע מכך, נובע מהעובדה שנדמה כי המדינה תמיד במצב של הישרדות. באים עלינו אויבים מכל מקום, תמיד יש סכנה או התלקחות כלשהי, ובגדול יש מצב בטחוני לא הכי בטוח.

בקפריסין תשכחו מזה. אם תצליחו להתנתק מהמדיה, להפסיק לרגע לראות חדשות כל יום או לשמוע כל שעה, תגלו שאפשר גם אחרת, אפשר לחיות בכיף, במדינה עם אקלים מהמם, ים נקי, אוכל טוב, מחירים נוחים, ובלי כל הסטרס. לעבור לקפריסין זו מתנה, הזדמנות, והרפתקה מהנה.

אולי יעניין אותך גם

דילוג לתוכן