טיולים לטנזניה – מדוע זה היעד מספר אחת באפריקה?

יש אנשים רבים אשר אפריקה מרתקת אותם. היבשת הזאת שונה מכל יעד אחר בעולם ואין ספק שיש לה הרבה מאוד מה להציע לישראלים. אך אי אפשר להתעלם מן העובדה כי חלקים רבים באפריקה נמצאים במלחמה ולכן רבים מפחדים לנסוע לשם. כאן נכנס לתמונה הנושא של טיולים לטנזניה ויש לציין כי להבדיל מיעדים אחרים באפריקה טנזניה היא יעד מאוד בטוח. זה היתרון הגדול של טנזניה אל מול יעדים אחרים ולכן זהו יעד כה מבוקש.

יש לציין כי עקב העובדה שהרבה מאוד תיירים באים לטנזניה תשתית התיירות בה היא מאוד מפותחת וכך אפשר ליהנות בה מחופשה מאוד כיפית. זה עוד יתרון של טנזניה על פני יעדים אחרים באפריקה וזו עוד סיבה מדוע לדעת רבים טנזניה היא היעד מספר אחת באפריקה בפער ניכר ממתחרות אחרות ונראה כי טנזניה תתחרה עוד מעט לא עם יעדים באפריקה אלא עם יעדים אחרים בכל העולם כולל העולם המערבי.

האם כדאי לצאת לטיול מאורגן בטנזניה?

אחת השאלות החשובות ביותר בהקשר של טיולים לטנזניה היא האם כדאי לנו לצאת לטיול מאורגן בארץ זו? אם כן אנו חייבים לציין כי טיול מאורגן עדיף בהרבה על פני טיול עצמאי וזאת מכיוון שכך גם רואים יותר ונהנים יותר וגם הטיול זול יותר.

בטיול מאורגן אנו לא צריכים לדאוג לכלום וזה יתרון עצום אל מול טיול עצמאי שם יש לנו כאב ראש עוד לפני הטיול בגלל כל הדברים שאנו צריכים לארגן. לכן איך שלא נסובב זאת טיול מאורגן עדיף על פני טיול עצמאי וזה משהו שאין עליו עוררין.

מהי גולת הכותרת בטנזניה?

אי אפשר לדבר על טיולים לטנזניה מבלי להזכיר את גולת הכותרת וזה הטבע בטנזניה. בטנזניה אפשר לצאת לטיולי ספארי וכך לראות אריות, ג'ירפות, צבועים ולמעשה חיות רבות בבית הגידול הטבעי שלהם. רק כאשר תראו לביאה טורפת אנטילופה תבינו עד כמה טנזניה מרתקת ורק אז תבינו כי טנזניה היא אחד היעדים המעניינים ביותר שיש על הגלובוס שלנו.

אולי יעניין אותך גם

דילוג לתוכן